hakkımızda

HAKKIMIZDA

Firmamız 1997 yılından bugüne hurda ve 2.el malzeme alımı satımı, yıkım ve kentsel dönüşüm ile uğraşmaktadır. Antalya’da ilk bu işi yapan firmalardan birisiyiz ve işimiz en iyi ve dürüst bir şekilde devam ettirmekteyiz. Geri Dönüşümü mümkün olan Hurda Bakır, Hurda Sarı, Hurda Alüminyum, Hurda Krom, HURDA adında akla gelebilecek maddelerin geri dönüşümünü sağlamaktadır.

Yıkım ve kentsel dönüşüm projelerinde uzman kadromuz ile son teknoloji ekipmanlarımızla kusursuz projelere imza atıyoruz.

Doğal kaynaklarımızın sınırlı olmadığı dikkatli kullanılmadığı taktirde bir gün bu kaynakların tükeneceği şüphesizdir. Kaynak israfının önlenmesinin yanında hayat standartlarını yükseltme çabaları ve ortaya çıkan enerji krizi ile atık geri dönüşümün ne kadar önemli olduğu ortaya çıkmıştır.

BİÇER KARDEŞLER HURDA geri dönüşüm olarak biz diyoruz ki; GERİ DÖNÜŞTÜRÜLEBİLİR ATIKLARINIZI PROFESYONEL EXPERLERİMİZLE BİRLİKTE DEĞERLENDİRİP EKONOMİYE VE GERİ DÖNÜŞÜME KAZANDIRMAKTAYIZ.

DUYARILIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDER ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLERİZ..

BİÇER KARDEŞLER METAL SAN. TİC. LTD. ŞTİ

Hurda bakır, hurda sarı, hurda alüminyum, hurda kablo, hurda krom, hurda kurşun, hurda demir, geri dönüşümü mümkün olan her türden hurdayı alıp ve satıyoruz. Deneyimli ekip ve elemanlarımızla yerinden alıp ve ödemesinide yerinde yapıyoruz..

Daima “en iyi” olmak, vazgeçilmez hedefimizdir.