Otel Ekipmanları

İkinci El Otel Ekipmanları Alım Satım

Kapı, minibar, safe tv, halı, yatak, baza, komidin, elbise dolabı, makyaj masası, ayna, tekstil, mefruşat, puf aplik, abajur, klima, fancoil

Banyo, klozet, küvet, duşakabin, saç kurutma makinesi, armatür lavabo

Soğutma chiller grupları, soguk oda jenaratör, günısı, ısıtma, kazan dairesi, çamaşırhane yıkama kurutma makineleri,

Sandalye, masa, şezlong, sehpa ve benzeri ürünlerin alım ve satımı yapılmaktadır.

Biçer Kardeşler işine duyduğu saygı, çalışmalarında ki titizlik ve müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek adına kalite ile beraber sağlam ve düşük maliyetli iş çıkartarak müşteri memnuniyetini arttırmaktadır. En kaliteli hizmet ile beraber ekonomik koşulları müşterilerine sunarak müşteri potansiyelini otel ekipmanları sektektöründe büyütmektedir.
Uzman kadrosu ile firmaların ihtiyaçlarına ve taleplerine yönelik hizmet vermekte olan Biçer Kardeşlersektörde bulunan eksikleri gidermektedir.

 

Otel, motel, tatil köyleri, hastane, restaurant, lokanta, okul, fast food, kafeterya ve catering işletmelerine önbüroda; elbise bavul taşıma arabası,valiz taşıma arabası,tepsi sehpası,karşılama tepsisi, house keeping bölümünde ;kat servis arabası,kat temizlik arabası, room servis masası,valiz sehpası ,banket grubunda;dikdörtgen banket masası,yuvarlak banket masası,sıra banket masası,banket sandalyesi,hilton sandalye,restaurantlarda ise ahşap restaurant servis arabası,plastik (monoblok) servis arabası,servant,garson bankosu,tepsi taşıma, tabak taşıma arabası, boş toplama arabası, paslanmaz mutfak ürünleri, çamaşırhane ve konferans salonları için ihtiyaç duyacakları uzun ömürlü ve dayanıklı ekipmanları yüksek kalite ve ekonomik fiyatlarla sunmaktadır.

Otel ekipmanları konusunda tüketici ihtiyacına eksiksiz cevep vermek amacıyla isteğe göre ölçü, renk ve malzemede tasarım değişiklikleri yapılmaktadır.

BİÇER KARDEŞLER METAL SAN. TİC. LTD. ŞTİ

Hurda bakır, hurda sarı, hurda alüminyum, hurda kablo, hurda krom, hurda kurşun, hurda demir, geri dönüşümü mümkün olan her türden hurdayı alıp ve satıyoruz. Deneyimli ekip ve elemanlarımızla yerinden alıp ve ödemesinide yerinde yapıyoruz..

Daima “en iyi” olmak, vazgeçilmez hedefimizdir.